cień anioła
                                                Bóg stworzył cierpienie,
                                                      potem dodał nu skrzydła
                                                          z lekkiego eteru i ciszy.
                                                                  Tak powstały anioły.
..

Wygnanie Aniołów

2012-10-03 16:36:51, komentarzy: 0

THE FALL OF THE REBEL ANGELS

Wygnanie Aniołów

Jako nowocześni edytować pierwszy straszny rozdział w historii ludzkości została przekształcona, role zmieniony tak, że ofiara jest teraz victimizer. Pierwotnie Anioły stał u bram raju, nieubłagana, ich miecze flaming, jako pierwsza kobieta i mężczyzna maszerowały z Ogrodu niepocieszony, aby rozpocząć swoje długie, samotne wygnanie. Dziś jest to anioł, który został wygnany, a człowiek, który stoi, nieubłagany, jego słowa płonącą miecz, strzegącego bariery świata. Oczywiście, Angel jest trudno dostać się osoba, nawet z mieczem ognistym, ale nowocześni zrobić mogli. Gdyby to było możliwe, aby wyobrazić sobie przemoczony Angel, ofiarą nowoczesnej dekretu byłoby przykro wzrok, bo tu nie ma obietnica odkupienia lub Odkupiciela. Rzeczywiście, jeśli Anioły miał wykorzystać tę surową wygnanie poważnie, ich los będzie znacznie poważniejsze niż to, że Adam i Ewa: pierwszy mężczyzna i kobieta, zostały zakazane róg ziemi i się wspinać na wzgórze, do nieba; Aniołowie, jeśli współcześni mieli drogę, nie miałby zakątka ziemi pozostały do ​​nich, ani miejsce w niebie lub w piekle. Oni się wykluczyć istnienia.

Przez przodków współczesnej filozofii w nowoczesnym obrazie nie ma miejsca dla Anioła, jednak Anioł gospodarczy może być z przestrzenią. Oczywiście bezpośrednimi przodkami naszych współczesnych filozofów dawała niewiele powodów do Aniołów chodzić, nikt się nazwać swoim. Materializm XIX wieku tworzył zamknięty sklep świata, jego maszyny mruczenie gładko w mechanicznym dumy w ich monopolu na przyszłość przeszłości, teraźniejszości i zdecydowanie przewidywalne. Maszyny i Anioły mają niewiele wspólnego, a to był całkowicie mechaniczny świat. Nie masz konta mogą być podjęte przez niego aniołów, przez jego własnych zeznań, może obsługiwać tylko materiał, reszta została wykluczyć istnienia.

Przez współczesnych

Naturalizm, który poparł ten maszyna-jak świat, zidentyfikowane znana widziałem, obserwowana, tylko to, co można zważyć, zmierzyć, rozcięta była prawdziwa. Anioł był zbyt śliski, aby być prawdziwe. Racjonalizm, przynajmniej w jej zalążka, przyznał, rozum ludzki i jego charakter niematerialny do świata rzeczywistości, ale potem zatrzasnęły bramy. Nie było wolnych miejsc, na pewno nie dla bytu twierdził wyższość nad tym ducha ludzkiego, racjonalizmu oczekiwać zniszczyć Anioły przez snubbing je, zamiast tego przyszedł niebezpiecznie blisko zniszczenia ludzkiego rozumu to profesów mistrza.

Powodów

Nowoczesne podejście jest zbieraniną wszystkich tych trzech poglądów rzeczywistości. Niektórzy mężczyźni, spychając naturalizm do logicznej skrajności, ubóstwiać nauki i tak, oczywiście, wyszczotkować Anioły bok niecierpliwie. Co może skalpela smasher atom lub lista sprytnie ułożonych słów zrobić z aniołem? Nie może być Angels. Logiczną konsekwencją tego jest odmowa sam rozum, rozum, widzi pan, nie zostały jeszcze przywiązany do stołu operacyjnego. Ich flaga głosił je za mechanistyczne i psycho-analizy psychologów, ale były, jednak piraci polują na ludzi, którzy się jeszcze, że słabe potomstwo duchowości racjonalizm oszczędził chodzić deskę. Krok nie był daleko od nacisków na absolutnej supremacji rozumu do jego całkowitego zaniku.

Dziś wielu ludzi legiony nalegać na pełną niezależność i supremacji człowieka, odmawiając mieć nic do czynienia z istoty, a nawet bogiem, najwyższej do człowieka. Nowoczesność znowu odgryza jego nos na przekór jego twarzy; Sztuką jest tak pomysłowy, że jeszcze nie dość. Rozumowi złość i wysławiać metoda naukowa, powodem jest wykluczone więc nauka jest zabity, na przekór władzy i tajemnicy wykluczyć wszechświata, przyczyną jest podwyższony do najwyższego szczebla drabiny i nic nie zostaje dla drabina stanąć na . W nowocześni dokonały obronę człowieka, umieszczając go w koronie istnienia rodzaju trzy Ring Circus bez rozgłosu zakratowane, ale gdy hałas uspokoi i tłumy złożyć się, bohater całego przedstawienia jest czołganie się na czworakach. Oczywiście Aniołowie nie mają miejsca w takiego myślenia jak ten, ani, o to chodzi, mają ludzi.

Jego skutki
Ten nowoczesny, pogarda dla rzeczy Angelic działo, jako rzeczywistości, miał swój wpływ na tych, którzy nie mają najmniejszej wątpliwości co do świata anielskiego. Nie, że zachwiał wiarę w jakikolwiek sposób, to jest raczej uczynił ich samoświadomość temat aniołów. Oni wahaj się przeciągnąć Anioła w miejscach publicznych. Wiara w Aniołów jest wydawać trochę dziecinne, jak wierzyć w hobgoblins lub Świętego Mikołaja, to jest tak, jakby należał Anioły w świecie pozorów, że może zostać rozwiązana w każdej chwili przez zaproszenia na obiad. Jest tylko najsłabszy zapach podejrzenia, że ​​takie przekonania, że ​​nie są do końca prawdziwe do naszego rozumu, jesteśmy zbyt łatwowierni do męskości, trochę zbyt optymistycznie dla osoby dorosłej.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka

Strony internetowe dla firm - szybko i za darmo!