cień anioła
                                                Bóg stworzył cierpienie,
                                                      potem dodał nu skrzydła
                                                          z lekkiego eteru i ciszy.
                                                                  Tak powstały anioły.
..

Visible "Guardian Angels"

2012-10-03 17:15:08, komentarzy: 0

GUARDIAN ANGEL WITH PAGE CURLS

Visible "Guardian Angels"
 

Wreszcie, nie jest bardzo szczególności napomnienie dla każdego z nas, zawartego w biurze świętych Aniołów Stróżów, ​​a mianowicie, że powinniśmy zrobić to nasz święty obowiązek być, na wzór tych, widoczne anioły opiekunowie innych, doradztwo, pomoc i robi dla nich dobry. Jak często nie mamy okazję do odwrócenia zła i dalej dobra drugiego!Jedno słowo w odpowiednim czasie, pojedynczy zachęta, single nagana jest często wystarczająca, aby zachować duszę od grzechu.

Ten urząd anioła stróża Boga powierzył zwłaszcza na was, rodziców chrześcijańskich. W ciebie niebiańskie Strażnicy powinni znaleźć swoje najpotężniejsze i wiernych sojuszników. Niech wierność Aniołów służyć jako wzór w wypełnianiu Twoje święte zadanie wychowywania dzieci. Można, z Angelic gorliwości, chronić i pilnować nieśmiertelne dusze tych, których Bóg powierzył waszej opiece, i dla których należy jeden dzień zdać. Módlcie się za dzieci do ich świętych Aniołów, a gdzie twoje oko nie może im towarzyszyć, polecam je szczególnie do opieki nad ich świętych Strażników. Naucz je w młodym wieku, aby kochać i czcić swoich świętych Aniołów Stróżów. Implant w nich czci pamięć o obecności swojego anioła, że nie mogą zrobić lub powiedzieć coś w jego obecności, które nie zrobić lub powiedzieć w swoich. Trzymaj się, przede wszystkim, aby nie dać im zły przykład.
Bądź ostrożny, zbyt, w celu zapewnienia im wykształcenia, w których ich wiary i moralności katolickiej będą wspierane i chronione. A kiedy w roku maturer, wyjeżdżają do domu, do podjęcia zawodu lub do innych celów, upewnij się, że są one w dobrym przechowanie.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka

Strony internetowe dla firm - szybko i za darmo!