cień anioła
                                                Bóg stworzył cierpienie,
                                                      potem dodał nu skrzydła
                                                          z lekkiego eteru i ciszy.
                                                                  Tak powstały anioły.
..

Praca dla Ciebie

2012-03-26 15:33:31, komentarzy: 0

Praca dla Ciebie

 

Praca dla ciebie

 

1.Usiądź w skupieniu i skieruj Anioły, aby pomogły ludziom w ich potrzebach.

 

2.Siądź w skupieniu i skieruj swojego Anioła do Anioła osoby, mającej wpływ na to, co dzieje się na świecie, z przesłaniem, aby podejmowała decyzje dla Najwyższego Dobra Wszystkich. Możesz powiedzieć Aniołowi, żeby przypomniał jej o problemach dotyczących środowiska, zdrowia...

 

3.Jeśli zdecydujesz, że nadszedł odpowiedni moment, napomknij o symbolice małych białych piórek, tym wszystkim osobom, które są otwarte na obecność Aniołów. To może zmienić ich życie.

 

4.Otwórz swoje serce i wyślij Anioły do trzech osób. Poproś, aby otuliły je skrzydłami, przytrzymując z czułością. Niech jedna z tych osób będzie ktoś, kogo dobrze znasz. Drugą niech będzie ktoś nieznajomy. Trzecia osoba niech będzie jedna z tych, które w jakiś sposób nadużywają swojej władzy. Za każdym razem kiedy to zrobisz, twoje światło będzie się stawiać jaśniejsze i zacznie cię otaczać coraz więcej Istot Światła.

 

5.Jeśli tylko możesz, opowiadaj dzieciom o Aniołach i o tym, jak Anioły mogą im pomóc. Pozostań otwarty na wszystko czym zechcą się z tobą podzielić odnośnie swoich doświadczeń z Aniołami.

 

 

 

 

6.Traktuj każda kolejną osobę na swojej drodze, jakby była Aniołem. Nadasz jej w ten sposób anielskie cechy.

 

7.Obserwuj zbiegi okoliczności, synchronizacje i cuda w życiu swoim oraz innych osób. Potem przekazuj informacje o nich ludziom dookoła siebie. Spraw by uświadomili sobie, że podobne sytuacje są aranżowane przez wyższe siły.

 

8.Wezwij niebiańskie chóry i skieruj je do szpitali lub do osób, które ich potrzebują. Poproś, by zagrały na swoich harfach muzykę pokoju w miejscach wojen i konfliktów.

 

9.Módl się do Aniołów, aby pomogły tym, którzy przechodzą na drugą stronę. Osoby te otrzymają ich wsparcie i będą za nie wdzięczne.

 

10.Poproś Archanioła Michała, aby zapewnił ci ochronę swoim ciemnoniebieski płaszczem.

 

 

 

 

11.Usiądź w skupieniu i skieruj Anioły tam, gdzie ich pomoc jest niezbędna. Możesz wyszczególnić konkretne miejsce czy osobę lub po prostu wysłać ogólna modlitwę do Aniołów, by pomogły tym wszystkim, którzy potrzebują ich ochrony.

 

12.Poproś regularnie Archanioła Michała, aby przecinał psychiczne sznury, które przywiązują cię do sytuacji, przedmiotów, negatywny emocji i ludzi (poza twoimi małymi dziećmi). Módl się do niego, by obciął zbiorowe więzy grup ludzi, dotyczące negatywnych przekonań i emocji związanych z przeszłymi wydarzeniami i lękami, oraz by je przetransformował.

 

13,Zamknij oczy i poproś Anioły Miłości o energetyczny prysznic miłości dla wybranej osoby lub miejsca, które go potrzebują.

 

14.Jeśli dowiesz się lub przeczytasz w mediach o osobie, która cierpi, usiądź w ciszy i poślij do niej Anioły Miłości Archanioła Chamuela. Poproś je, aby napełniły serce tego potrzebującego człowieka miłością i aby objęły do swoimi skrzydłami.

 

15.Poproś Archanioła Rafaela, aby otworzył oczy ludzi zamkniętych na duchowe prawdy, tak, by dostrzegli większe możliwości i poczuli wspaniałość Wszechświata.

 

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka

Strony internetowe dla firm - szybko i za darmo!