cień anioła
                                                Bóg stworzył cierpienie,
                                                      potem dodał nu skrzydła
                                                          z lekkiego eteru i ciszy.
                                                                  Tak powstały anioły.
..

Pamiętnik anielski – zapisywanie zmian

2012-03-26 15:32:34, komentarzy: 0

Pamiętnik anielski – zapisywanie zmian

 

 

Jedną z najważniejszych rzeczy podczas prowadzenia pamiętnika jest zapisywanie własnych próśb, różnych sytuacji życiowych oraz ocena ich realizacji. Odkryłem, że często zapominam o co prosiłem, a pamiętnik pozwala mi to sobie przypomnieć. Pamiętnik pozwoli ci też na zapis własnego rozwoju oraz pomoże ci ocenić postępy. Z czasem stanie się coraz bardziej cenny, ponieważ pozwoli ci dostrzec pewien wzorzec, który da się przełożyć na graficzne sprawozdanie z twego osobistego rozwoju.


Kiedy już raz zaczniesz prowadzić swój anielski pamiętnik, odkryjesz, iż szukasz rzeczy, które można by w nim zanotować. Stanie się dla ciebie ważnym, a stopniowo da ci jasne poczucie o tym, czego chcesz od życia oraz dokąd zmierzasz.


Anielski pamiętnik będzie stanowić absolutny dowód na to iż twój anioł stróż – a w gruncie rzeczy całe królestwo anielskie – opiekuje się tobą oraz działa dla twojego najwyższego dobra. To kwestia kilku miesięcy i będziesz miał fascynującą serię sprawozdań z własnych przeżyć z aniołami. Będziesz mógł dostrzec, w jaki sposób spełniane są twoje osobiste prośby i zaczniesz darzyć swojego anioła stróża całkowitym zaufaniem.

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka

Strony internetowe dla firm - szybko i za darmo!