cień anioła
                                                Bóg stworzył cierpienie,
                                                      potem dodał nu skrzydła
                                                          z lekkiego eteru i ciszy.
                                                                  Tak powstały anioły.
..

NOWENNA DO świętych aniołów

2012-10-03 17:25:00, komentarzy: 0

GUARDIAN ANGEL

Nowennę do Świętych Aniołów


NOWENNA DO świętych aniołów
 

O wy wszyscy święci Aniołowie, którzy nieustannie kontemplować piękno niestworzonego Boskości, w towarzystwie naszej Królowej zawsze chwalebne, prezentujemy i zaoferować tobie nowennę nie tylko jako sposób na uzyskanie łaski [tutaj określić zamówienie], ale także jakoodszkodowanie za nasze dotychczasowe niewdzięczności, a wszystkich ludzi. Racz przyjąć, O AMIABLE Spirits, w jedności z miłością i oddaniem takich świętych, jak były szczególnie oddanym do ciebie, i uzyskać dla nas łaskę, aby spędzić to życie żarliwie, że może być rozpoczęcie tego błogosławionego życia, które mamy nadzieję, że żyć wiecznie z Tobą w niebie.

O Boże, który ze wspaniałym Hast zamówienia reguluje funkcje aniołów i ludzi, spraw, aby ci, którzy zawsze pomagają przed Twym tronem w niebie mogą bronić nasze życie tu, na ziemi, przez Jezusa Chrystusa, Syna Twego, naszego Pana, który żyje i króluje z Thee, w jedności Ducha Świętego, Bóg, świat bez końca. Amen.
 


NOWENNA DO nasz anioł stróż

O Święty Aniele, których Bóg, przez efekt Jego dobroci i Jego odniesieniu przetargowej dla mojego dobra, jest oskarżony o opiekę mojego postępowania, który pomaga mi we wszystkich moich zachcianek i pociesza mnie we wszystkich moich dolegliwości, która wspiera mnie, gdy jestem zniechęcony i nieustannie wyprasza mnie faworyzuje nowe, wracam ci głębokie podziękowania, a ja szczerze błagam ciebie, O najmilszy protector, aby kontynuować twoją opiekę charytatywną i obrony mnie przed złośliwymi atakami moich wrogów. Zachowaj mnie od wszelkich okazji do grzechu. Uproś mi łaskę słuchania uważnie twych świętych inspiracji i wiernie ich praktycznego zastosowania. W szczególności, błagam cię, aby uzyskać dla mnie tę łaskę, o którą poprosi o niniejszym nowenny. [Tutaj wymienić swój wniosek.] Chroń mnie we wszystkich pokus i prób tego życia, ale szczególnie w godzinę śmierci, i nie opuszczaj mnie, aż któreś przeprowadzono mnie do obecności mojego Stwórcy w rezydencji wieczne szczęście. Amen.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka

Strony internetowe dla firm - szybko i za darmo!