cień anioła
                                                Bóg stworzył cierpienie,
                                                      potem dodał nu skrzydła
                                                          z lekkiego eteru i ciszy.
                                                                  Tak powstały anioły.
..

Modlitwa o szczęśliwej śmierci

2012-10-03 17:22:09, komentarzy: 0

VICTORIAN GUARDIAN ANGEL

Modlitwa o szczęśliwej śmierci

Przez Karola Boromeusza
 

W imię Trójcy Świętej, Ojciec, Syn i Duch Święty, ja, biedny, nieszczęśliwy grzesznikiem, aby tę uroczystą deklarację przed tobą, O ukochany Angel, który został podany mnie jako protektora przez Boskiego Majestatu:

1. Pragnę umrzeć w wierze, które Stolica, rzymskie i apostolski Kościół przylega do i broni, w którym wszyscy święci Nowego Testamentu zmarło. Proszę cię, zapewniają, że nie może odejść z tego życia przed Święte Sakramenty tego Kościoła były podawane do mnie.

2. Modlę się, że mogę odejść z tego życia w twojej świętej ochrony i wskazówek, a ja błagam ciebie, dlatego, aby pomóc mi w godzinie mojej śmierci i przebłagać Wiecznego sędziego, którego Serce Jezusa było gorące z najbardziej żarliwą miłość do grzeszników na krzyż.

3. Z całego serca pragnę, aby stać się uczestnikiem zasług Jezusa Chrystusa i Jego świętej Matki Maryi, twoje królowej wywyższony, i proszę, przez cierpienia Jezusa na krzyżu, w celu złagodzenia męki mojej śmierci i przenieść Królową Nieba oddać jej kochającego spojrzenia na mnie, biedny grzesznik, w tej strasznej godzinie, dla mojej najsłodszej pociechy.
O mój najdroższy Anioła Stróża! Niech moja dusza, być umieszczone w twoim opłat, a kiedy nie wyszło z więzienia tego ciała, nie ty dostarczyć go do rąk swego Stwórcy i Odkupiciela, który z Tobą i wszystkimi świętymi, może patrzeć na Niego rozkosz nieba, kochać Go doskonale i znaleźć swoje błogosławieństwo w ​​Nim w wieczności. Amen.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka

Strony internetowe dla firm - szybko i za darmo!