cień anioła
                                                Bóg stworzył cierpienie,
                                                      potem dodał nu skrzydła
                                                          z lekkiego eteru i ciszy.
                                                                  Tak powstały anioły.
..

GUARDIAN ANGEL MODLITWY

2012-10-03 17:33:56, komentarzy: 0

GUARDIAN ANGEL 23

GUARDIAN ANGEL MODLITWY
BAR

Mój kochany Anioł Stróż, thou wert podany mi przez miłosiernego Boga, aby być wiernym towarzyszem mojego ziemskiego wygnania. Szanuję i kocham cię jak mojego najbardziej oddanego przyjaciela, któremu Bóg powierzył opiekę mojej nieśmiertelnej duszy. Z całego serca dziękuję Ci za twoją miłość i mną stałej opieki.

Najdroższy Angel-przyjaciela, błagam cię strzec i chronić mnie, biednego grzesznika. Przeprowadź mnie na sposób życia. Informuj mnie przed każdą okazję grzechu, i wypełnić moją duszę zdrowych myśli i zachętą do praktykowania cnoty miłości. Wstawiaj się za mną, że mogę uczestniczyć w twojej gorliwości spalania w służbie Bożej i oddany miłości do Jego Boskiej Woli.

Wybacz mi, kochanie Guardian, tak często pomijając twoje porady w przeszłości i za ignorowanie twoje inspiracje. Obiecuję w przyszłości słuchać cię chętnie i wiernie. Ty wiesz, wartość mojej duszy w oczach Boga. Nigdy nie pozwól mi zapomnieć, że został odkupiony przez Najdroższej Krwi Jezusa Chrystusa. Niech żadne plamy zła oszpecić piękno duszy, ani grzeszna myśl lub czyn mnie okraść z mojej godności jako dziecka Bożego. Zachowaj mnie od skandalu, który nigdy nie może stać się okazją do grzechu dla innych, a tym samym zniszczyć dzieło, które Chrystus dokonał w ich duszach przez Jego gorzkiej męki i śmierci.

Szanowny Guardian Angel, dziękuję Bogu, który codziennie pokazywane Jego miłosierdzia do mnie przez ciebie. Mogę się odwdzięczyć, wykonując swego przewodnika. Mogę cieszyć się twą ochronę w tej niebezpiecznej podróży przez życie, że mogę dotrzeć do mojego wiecznego domu w niebie, nie chwalić miłosierdzie Boga wobec mnie, w jedności z Tobą i wszystkich innych świętych i aniołów na zawsze. Amen.

Zaczerpnięty z Skarbu Modlitw
przez ks. Lawrence Lovasik, S.V.D.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka

Strony internetowe dla firm - szybko i za darmo!