cień anioła
                                                Bóg stworzył cierpienie,
                                                      potem dodał nu skrzydła
                                                          z lekkiego eteru i ciszy.
                                                                  Tak powstały anioły.
..

Dziewięć Chóry Aniołów 3 sekcji

2012-10-03 16:44:10, komentarzy: 0

SERAPHIM

Dziewięć Chóry Aniołów 3 sekcji

Aniołowie Siódmego Chóru
Trony

Pismo Święte mówi o Panu, że On siedzi na tronach. Stąd te Blessed Spirits nazywane są Aniołowie Pokoju ----- jest spokojny, cichy, nieruchomy. Zapytaj ich o tego pokoju duszy, która jest owocem o dobre sumienie. Wywołaj pomocy na rzecz takich, które są skłonne do nienawiści, namiętności i zniecierpliwienia, a po ich przykład, być sobą cichy, spokojny i spokojnie, z wszystkich.

Siódmy chór, trony, jest Chór organu. Każda diecezja, każda królestwo, każda wspólnota zakonna ma własny anioł wzięty z tego chóru. Angels te zajmują trony jak królowie. Pojawiają się w złote szaty pokryte genialny płaszcz, a ich korony są olśniewający poza wszystkie koncepcje. Ich łożysko jest pełna godności i majestatu nadprzyrodzonego. U ich stóp leży berło, ich ramiona skrzyżowanymi na piersi i na prawej noszą pierścień. Mimo ich wielkiego majestatu ich wygląd, gdy skierowane do nieba jest najgłębszą pokorą i zapałem. Nie przestając się ofiarować Bogu modlitwy ich społeczności lub królestwa. Wszystkie akty umartwienia, modlitwy, dobre uczynki któregokolwiek z ich tematy są obecne przed Trójcy Świętej, oczyszczone i powiększona przez własnych zasług. Ich suwerenność polega na ich stałej eksploatacji, ich władza jest w ich głębokiej pokory, a ich korona jest ich spalanie miłość. Bóg postanowił, że one wymienione we wstępie, w przeciwnym razie nigdy nie będzie pamiętał. Jest tragiczna uwaga w służbie Aniołów. Robią wszystko, co leży w ich mocy, dla nas, biednych stworzeń grzesznych, i wśród nas jest tak wiele, że zimne sercem oraz z braku odpowiedniej wiary całkowicie zapomnieć Aniołów lub nawet styl ich istnienie bajkę. Aniołowie służą nam stale, oczekują nie, dziękuję i rzadko któryś. Jednak szczere nabożeństwo do aniołów będzie bardzo korzystne dla nas w naszym dążeniu do świętości.

Praktyka ----- Rano wyrzucać sobie bardzo słodkie i cierpliwość ----- i co godzinę dokonują aktu decyzji.

Zachłystowe ----- "O Thrones święty! Uzyskania tego pokoju Bożym, który przewyższa wszelki umysł, może zachować nasze serca i umysły w Jezusie Chrystusie, Panu naszym."
 

Aniołowie ósmego Chóru
Cherubini

Te Blessed Spirits tyle święte ognie, komunikowanie boskiego światła do innych chórów. Są one stale zatrudniony w kontemplacji piękna i doskonałości ich wielkiego Stwórcy i będą dzielić się z nami ich podziwu światła, jeśli pytamy ich, i pokazać się na serio, przez praktykę skupieniu i modlitwie, sposób Boskich komunikacji.

Cherubini są miecze Boga. Ich ubrania świecą czystym świetle genialny, ich oblicza są poważne, i ogólnie przypominają St Michael. Są przepasane z ogniem i noszą ognisty miecz w prawej ręce. Ich korona emituje promienie światła jak słońce. Są one pełne gorliwości o chwałę Bożą i gotowi w każdej chwili do obrony jego cześć. Cztery z Cherubinów przed tronem Ojca Świętego. To był jeden z Cherubinów który jechał Adam z Raju. Jednym z tych aniołów jest często umieszczony w bardzo świętych sanktuariów, aby chronić je z mieczem ognistym. Cherubini należy powoływać, gdy jeden jest zaniepokojony z wątpliwości przeciw wierze. Skrupulatnych osób i takich, którzy przeżywają liczne i ciężkie pokusy przeciw świętej czystości również czerpią wiele korzyści z takiej pobożności, a pomoc otrzymają będą niezwykłe.

Praktyka ----- Spędź ten dzień w wielkiej ciszy i skupienia, być zajęte z uwzględnieniem bożej doskonałości, dąży do "poznania Boga i Tego, którego On posłał, Jezusa Chrystusa".

Aspiracja ----- "Ah! Błogosławiony Cherubini! Naucz nas modlić się".
 

Aniołów dziewiątego chóru
Seraphim

Seraphim przytrzymać pierwsze miejsce wśród niebiańskiej hierarchii. Ich główną cechą jest wielka i gorąca miłość. Wypełniony potoku rozkoszy jeżdżących z silnym strumieniem z tronu Divinity, te Anioły są zawsze w ekstazie. Powinniśmy często tworzą akty miłości Bożej, i prosić Jezusa, Króla Miłości, przez wstawiennictwo Maryi, Matki Świętej Miłości, nigdy nie pozwól, święty ogień wygaśnie w naszych duszach.

Ostatni jest najbardziej błogosławiony chóru serafinów. Trudno jest wyjaśnić ich doskonałości. Zostały one wykonane na jedno tylko ----- kochać Boga miłości. Nie przestając ich honor, cześć i miłość Trójcy Przenajświętszej ----- mogą zrobić nic innego ----- to jest ich szczęście. Ich miłość jest hourly zapalnym do nowych i większych wysokościach dla Boga-Miłości, który wybrał, że ich obsługa powinna być chwalić i kochać Go wiecznie. Czyje serce nie zostanie przeniesiony do głębszej miłości Boga, kiedy uważa, że ​​wzniosły urząd Serafina? Kto by nie zazdroszczę tych najbardziej błogosławiony wszystkich aniołów, które były przeznaczone od wieków do tego samego ----- kochać najwyższej miłości, źródła miłości? Jakie spalanie całopalenia miłości ci wybrani aniołowie, którzy stale palą bez konsumowane, a kto wolno zakopać się w coraz większych głębokościach miłości! Jak wspaniałe i wzniosłe, jednak ona musi być, kto jest Królowo Aniołów! Gdy rozważamy chwałę i doskonałość aniołów, potem zaczynamy widzieć jak nieistotne jest ziemia i jak nieszczęśliwi nasza ludzka natura. Z takimi myślami jest również niewielki promyk światła odnośnie doskonałości Stwórcy, nieskończonej miłości Boga Ojca, który wydał nawet własnego Syna, że ​​może umrzeć na krzyżu za nas, grzeszników. Poprzez nasze nabożeństwo do aniołów będziemy zbliżać się do Boga. Dlaczego więc szanować i kochać Aniołów tak mało?

Praktyka ----- Spróbuj stać Seraph w miłości: niech to będzie twój nawykowe usposobienie. Kochaj i rób, co Bóg zechce. Zapytaj tego wielkiego daru feverently.
Aspiracja ----- "Oh! Błogosławiony Seraphim! Uczynić nas kochać."

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka

Strony internetowe dla firm - szybko i za darmo!