cień anioła
                                                Bóg stworzył cierpienie,
                                                      potem dodał nu skrzydła
                                                          z lekkiego eteru i ciszy.
                                                                  Tak powstały anioły.
..

biblia II

2012-02-06 14:39:28, komentarzy: 0

Biblia w plikach MP3

Witaj na stronie zawierającej Biblię w formie plików audio. Dzięki temu możesz wsłuchiwać się w słowa Biblii w dowolnym miejscu, dysponując komputerem lub odtwarzaczem MP3. Nagrania zawierają Biblię w przekładzie znanym jako Biblia Tysiąclecia - będącym oficjalnym tłumaczeniem liturgicznym Kościoła Katolickiego w Polsce.

Pliki zostały znalezione w internecie, a nagrane zostały przez Bibliotekę Centralną Polskiego Związku Niewidomych w 1982 roku. Nagranie udostępniamy za zgodą Biblioteki. Serdecznie dziękujemy pani Dyrektor Biblioteki Teresie Dederko za życzliwość i za umożliwienie nam tego zadania.

Poszczególne księgi publikowana są w dwóch wersjach - cala księga jako jeden (czasem bardzo długi) plik oraz księga podzielona na kilka plików, o długości 30-40 min (dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na komfort przesłuchania za jednym razem całej księgi). Zapraszamy do słuchania - ewentualne uwagi proszę przekazywać na adres kuba@choinski.pl.

!!! Uwaga !!! Strona jest cały czas w budowie. Biblia jest kompletna.Pozostało dogranie wstępów do niektórych ksiąg i wciąż trwa kontrola jakości.Poprawki będą się pojawiać sukcesywnie.

Jeśli chcesz mieć na swoim komputerze/odtwarzaczu całą Biblię, możesz pobrać jeden plik (archiwum zip) zawierający całość nagrania. Uwaga - plik ma 1,2 GB i jego pobranie może potrwać zależnie od szybkości łącza) - plik dostępny jest tutaj - Cała Biblia w postaci archiwum ZIP

Stary Testament

Nowy Testament

[Ostatnia modyfikacja: KubaCh, January 21, 200908:48 GMT+1]
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka

Strony internetowe dla firm - szybko i za darmo!