cień anioła
                                                Bóg stworzył cierpienie,
                                                      potem dodał nu skrzydła
                                                          z lekkiego eteru i ciszy.
                                                                  Tak powstały anioły.
..

Artykuły o Aniołach

2012-03-26 15:08:16, komentarzy: 0

Artykuły o Aniołach

Zapraszamy do lektury na temat Aniołów dział prowadzi Paulina

 

 

http://angels.2beecreative.net/

http://ezotop.pl/thread-3141.html


 

 

 

 

 

 

Pracując z Aniołami siłą rzeczy wciąż stawiane są mi pytania. Przyznam, że nie lubię mówić, wolę pokazywać, jednak nie wszystko pokazać można bez wcześniejszych słów, tak samo, jak nie wszystko można ująć słowami a trzeba po prostu zobaczyć. Doświadczanie jest bardzo ważnym elementem naszego istnienia a doświadczanie bliskości i opieki Anioła jest zdecydowanie jednym z głębszych przeżyć. Jednak pytania były, są i będą zadawane, stąd też gdy poproszono mnie o kilka artykułów do Drzewa Życia, nie wahałam się ani chwili.

 

Pracuję z Aniołami bezpośrednio. Choć nie zwykłam ich wypytywać, one same czasem odpowiadają mi na niezadane pytania. Poniższe artykuły powstały w oparciu o bezpośrednie doświadczanie bliskości Anioła oraz w jakimś stopniu również i wiedzę kulturoznawczą.

 

To trudna tematyka, bowiem trzeba mi zawrzeć się w niezbyt wielkiej ilości słów a mam świadomość, że wszelkie skróty myślowe nie tylko będą mamić obraz, ale też powodować umykanie istotnych kwestii. Wybaczcie mi zatem miejscami chaos czy też skrótowość, a jeśli macie dalsze pytania to z przyjemnością na nie odpowiem o ile tylko będzie to wiedza mi dostępna. Miłej lektury

 

Paulina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka

Strony internetowe dla firm - szybko i za darmo!