cień anioła
                                                Bóg stworzył cierpienie,
                                                      potem dodał nu skrzydła
                                                          z lekkiego eteru i ciszy.
                                                                  Tak powstały anioły.
..

ArchaniołMetatron

2012-02-06 15:59:21, komentarzy: 0

ArchaniołMetatron

Jestempołączony ze źródłem wszelkiej dobroci, miłości ikreatywności.

 

Metatronjest jedynym Aniołem w granicach niebieskiej sfery, który był razczłowiekiem. Był znany jako Enoch i był siódmym patriarchą poAdamie. Jest napisane, że był tym, który "chodził z Bogiem"i został wprowadzony do nieba gdzie stał się Archaniołem.Metatron jest też znany jako Pierwszy i Ostatni Archanioł i nosiróżne nazwy: Kanclerz Nieba, Anioł Konwencji i Król Aniołów.Jego niebieska funkcja polega na zarejestrowaniu wszystkich naszychczynów w Księdze Życia.

 

Jegopotencjał podtrzymuje ludzkie życie i czyny jak most międzyBoskością i rodzajem ludzkim . Możemy szukać u niego porady ipomocy w znajdowaniu właściwej miary dla każdego działania, jakiewnosimy w życie. Jeśli korzystamy z Jego pomocy znajdujemy środekrównowagi między tym, co dajemy i tym, co zatrzymujemy dla siebie.Metatron umożliwia utrzymanie dobrze zdefiniowanych granic i jasnegopostrzegania, tak koniecznych, jeślinasz potencjał ma osiągnąćspełnienie w granicach świata formy.

 

Metatronpomaga odnaleźć właściwą miarę w miłości, pracy i odpoczynkutak, że żyjemy zachowując równowagę, zdrowe życie, harmonię ispokój. Jest świadkiem Twoich dobrych uczynków, być możeowocnych aktów miłości i przyjaźninie dostrzeganych przez innych.

 

Możetez pomagać nam, kiedy włożyliśmy dużo wysiłku i bardzotrudzimy się nad jakąś czynnością, cokolwiek to jest: próbastworzenia przyjacielskich relacji w pracy, zrzucenie wagi, lubporzucanie uzależniającego lub szkodliwego zwyczaju - nałogu,dawanie z siebie wszystkiego w zespołowym z innymi działaniu.

 

Możemymodlić do Archanioła Metatrona, aby prowadził nasze wysiłki ipomagał znaleźć prawdziwą miarę dla naszej produkcji idziałalności. Możemy prosić Metatrona w naszej medytacji, abypomógł nam w domowych sytuacjach rozpoznać, kiedy "dość”oznacza naprawdę „dość”, a kiedy musimy zrobić więcej dlasiebie lub dla innych.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka

Strony internetowe dla firm - szybko i za darmo!