cień anioła
                                                Bóg stworzył cierpienie,
                                                      potem dodał nu skrzydła
                                                          z lekkiego eteru i ciszy.
                                                                  Tak powstały anioły.
..

Anielskie talie

2012-02-06 16:18:37, komentarzy: 0

Anielskie talie

 

Przedstawiam tutaj znane mi talieKart Aniołów, aby każdy mógł je obejrzeć i wybrać coś, co szczególnieprzypadnie mu do serca. Talie należy wybierać, kierując się intuicja.Najprościej mówiąc: wybieramy taka, która nam sie najbardziej podoba.Moje subiektywne oceny można brać pod uwagę lub nie:)

 

Moja ocena (subiektywna oczywiście) 


- znakomita, polecam!

- bardzo dobra, polecam!

- warto przeczytać

-kontrowersyjna

 

   

dr Doreen Virtue "KARTY ARCHANIOŁA RAFAELA" wyd. Studio Astropsychologii 2011

44 karty plus książeczka

Przepiękne karty ze złoconymi brzegami i śliczną grafiką, urzekające urodą. Praca z nimi może sprawić nam ogromna przyjemność.  Na każdej karcie znajdzie sie mądra rada, czym się kierować w danej sytuacji, jak wyleczyć dane schorzenie, co może nam pomoc w kwestii zachowania lub poprawienia stanu zdrowia. Ponadto krótka modlitwa.

 

  

dr Doreen Virtue "KARTY ARCHANIOŁA MICHAŁA" wyd. Studio Astropsychologii 2010

44 karty plus książeczka

Kolejne przepięknie zaprojektowane i wykonane karty ze złoconymi brzegami i śliczną grafiką, urzekające urodą. Praca z takimi kartami to uczta dla naszych zmysłów. Ale w kartach oprócz urody jest także mądrość i wiedza. Na każdej karcie znajduje sie modlitwa dopasowana do problemu - tematu reprezentowanego przez jej tytuł.

 

 

Diana Cooper "ANIOŁY ŚWIATŁA"wyd. KOS

Bardzo dobre i mądre karty, które warto mieć w domu. Nie zawierają obrazków, lecz przesłania tekstowe. Ciepłe, inspirujące i wspierające. Na każdej karcie oprócz przesłania jest także krótka afirmacja, którą można stosować. Z kartami można pracować, jak z każdymi innymi, ponieważ przesłanie jest tez swoistym hasłem tematycznym, które pokazuje co jest w danym momencie czy w danej sytuacji najważniejsze. Na co należy zwrócić uwagę.

 

Dr Doreen Virtue "KARTYARCHANIELSKIE"wyd. P&G EDITORS

45 kart plus książeczka

Znakomite pełne ciepła kartyArchaniołów. Czytelne i zrozumiałe dla każdego, nawet dla osób, którezaczynają prace z kartami. Koja nas pozytywnymi przesłaniami,podpowiadają jakie decyzje podejmować, czym sie kierować, na co zwracaćuwagę. Graficznie bardzo ładnie wykonane, zachęcające do pracy

(obecnie jest juz polskie wydanie)

   

Dr Doreen Virtue "ANGEL THERAPY ORACLE CARDS"wyd. Hay House 2008

44 karty plus książeczka

Kolejne arcydziełojasnowidzącej dr psychologii Doreen Virtue. Karty ciepłe, mądre iśliczne. Posiadają cudowną energię i nie ma wątpliwości, ze inspirowanebyły przez Anioły. Wypełnione Światłem i Mocą są wspaniałym narzędziemuzdrawiania siebie na wszystkich poziomach. Książeczka zawierapropozycje pracy nad sobą, ćwiczenia i modlitwy do Aniołów iArchaniołów, które okazują się niezwykle skuteczne.

W sklepie OSIEMdostępny komplet z tłumaczeniem na język polski!

(obecnie jest juz polskie wydanie)

Dr Doreen Virtue "DAILY GUIDANCE FROM YOUR ANGELS"wyd. Hay House 1999

44 karty plus broszurka

Kolejne przepiękne karty Doreen Virtue,wykonane elegancko, ze złotym brzegiem talii. Można z nimi pracować za pomocąrozkładów, jak też poprzez wyciagnięcie jednej na dana sytuację czy dzień.Jak nazwa wskazuje sa to karty codziennych sugestii i najlepiej codziennie rano wyciągnąć jedną kartę, aby wiedzieć, na czym skupic uwage w danym dniu. Te karty posiadają obszerny opis pod obrazkiem, nie trzeba zatem korzystać zbroszurki, choć oczywiście zawsze można. Tym bardziej, że polecany przezemnie sklep internetowy OSIEMprzygotował tłumaczenie na język polski. Karty równie mocne i magiczne, jakpozostałe tej autorki. POLECAM!

W sklepie OSIEMjest już  wersjawydana w całości w języku polskim.

(Wydawnictwo Studio Astropsychologii)

 

dr Doreen Virtue "PRZESŁANIA ANIOŁÓW  KAZDEGO  DNIA  INNE" wyd. Studio Astropsychologii 2008

Polecam również przepiękną książkę w identycznej szacie graficznej jak prezentowane wyżej karty. Książka zawiera setki wspaniałych przesłań. Na każdy dzień znajdziemy inna mądrość. Wszystkie słowa są pełne miłości, mądrości i ciepła. Ta książka jest lektura bez wątpienia inspirowana przez Anioły... Każdy dzień zaczynam od otworzenia tej książki i przeczytania wylosowanego przesłania. To sprawia, ze moje dni staja się piękniejsze...

 

 

   

Laura Tuan "GŁOSY ANIOŁÓW" wyd. Ars Scripti22005 (80 kart plus książka osobno)

Karty skromne, delikatne, pastelowe o prostych rysunkach. Być może nie zainteresują nas wśród innych bogatych, kolorowych talii o złoconych brzeżkach. Moim zdaniem bardzo ciekawe i godne polecenia. Ponieważ nie zawierają opisów, a jedynie imiona, wymagają, by nauczyć się znaczeń interpretacyjnych w oparciu o symbolikę zawarta na każdej karcie. Przez to zapewne nieco trudniejsze w pracy. Książka bardzo szczegółowo omawia metody posługiwania się kartami oraz sposoby interpretacji.

 

Adrian Holland "ANGEL INTUITION" WYD.2008

78 kart z broszurką

Absolutnarewelacja! Nareszcie zostały wydane przepiękne karty, na któreczekałam co najmniej od 2 lat, obserwując ich stopniowe powstawanie nastronie www autora! Myślę, że obrazy mówią same za siebie... Tak właśniemożemy wyobrazić sobie te Najpiękniejsze Energie: feeria tęczowychbarw, światło, blask... Ponieważ pracuję z nimi od dość dawna, mogęśmiało polecić - szczególnie do medytacji. Energia tych kart jest naprawdęsilna i piękna.

W tej chwili do kupienia TYLKO wsklepie OSIEM!

W sklepie OSIEMdostępny komplet z tłumaczeniem na językpolski!

 

 

  

Ambika Wauters "THE ANGEL ORACLE" wyd.St. Martin New York 1995

Książka plus 32 karty

Rewelacja! Doskonała pozycja wydana razemz kartami. Zawiera opis anielskiej wyroczni oraz omówienie poszczególnychkart, poszczególnych Aniołów. Pisana językiem prostym, czytelnym, całkowiciezrozumiałym. Karty powodują, ze manifestują się obok nas anielskieEnergie. Komplet z książką w języku angielskim.

Obecnie można kupić nieco tańsząwersję bez książki, tylko z małą broszurką. Zestaw wygląda tak, jak naobrazku poniżej...

W sklepie OSIEMdostępny komplet z tłumaczeniem na językpolski!

(obecnie jestjuz polskie wydanie - wyd. KOS)

 

 

   

Dr Doreen Virtue "HEALING WITH THE ANGELS"wyd. Hay House (wydawnictwo założone w 1984 r. przez Louise Hay -wydaje sporo różnych uzdrawiających kart) 1999

44 karty plus broszurka

Kolorowe i sympatyczne karty, którefaktycznie uzdrawiają ciepłym przekazem. Promieniują Światłem idobrą energią. Dla każdego!Nieskomplikowane, pokazujące nasze najważniejsze cechy oraz jakości, którepowinniśmy w sobie rozwijać. Broszurka, pomimo ze malutka, jednakbardzo obszernie opisuje każda kartę.

W sklepie OSIEMdostępny komplet z tłumaczeniem na język polski!

( Kupione w Irlandii. W Polscedostępne w internetowym sklepie OSIEM) 

 

   

Doreen Virtue "SAINT & ANGELS"wyd. Hay House 1999

44 karty plus broszurka

Śliczne ciepłe karty z postaciami Aniołówi znanych świętych. Wykonane bardzo elegancko, ze złotym brzegiem. Oprócz św.Antoniego znajdziemy tu św. Ritę, św. Agnieszkę, św. Bernadetę, św.Krzysztofa, św. Katarzynę i wiele innych cudownych postaci. Karty mają pięknaenergię, znakomicie nadają się zarówno do medytacji, jak i pracy duchowejczy rozkładów prognostycznych. Jak wszystkie Karty Aniołów zwracają namuwagę na duchowe aspekty wydarzeń. POLECAM!.

W sklepie OSIEMdostępny komplet z tłumaczeniem na język polski!

 

 

   

Jeanne Ruland, Iris Merlino "ŚWIETLISTA SIŁA ANIOŁOW" wyd. KOS 2004

Tych kart chyba nie trzebaprzedstawiać, są bardzo popularne. Piękne, barwne, przemawiające do głębinaszej duszy. Książka zawiera nie tylko opisy samych kart, ale takżeobszernie opowiada o siłach anielskich, które dana karta reprezentuje.Ponadto przy każdej karcie opis rytuału, który można zastosować wdanym temacie. Napisałabym, ze to najpiękniejsze i najmocniej działającekarty, ale... uważam, ze są one jedynie dla zaawansowanych ezoteryków.Oparte w dużej mierze na naukach Białego Bractwa mogą nie nadawać siędo pracy np. dla katolików. Przekazy mądre i ciepłe, ale takżewymagające wiedzy i zrozumienia, pisane językiem ezoterycznym.

 

  

Łukasz Bartoszewicz "ŻYCIE Z ANIOŁAMI"wyd. Magdalena Krygiel-Bartoszewicz 2003

47 kart plus książeczka

Przepiękne, pełne ciepła i miłościAnielskie Karty. Polecam je wszystkim, którzy chcą nauczyć się rozmawiać zeswoimi Aniołami Opiekuńczymi. Delikatne, pastelowe barwy, ciepłe wspierającesłowa, afirmacje i przekazy od Aniołów. Te karty to balsam na zbolała duszei światełko rozjaśniające każdy dzień. Książeczka choć malutka, pieścinas każdym słowem. Szczegółowo opisuje rozkłady i znaczenie każdej karty.

 

 

Łukasz Bartoszewicz "MOC MIŁOŚCI" wyd.Magdalena Krygiel-Bartoszewicz 2006

42 karty plus mała książeczka

Ciepłe Karty Anielskie o pastelowych barwach i kwiatowych motywach. Delikatne, nasyconesubtelną energią prowadzą do poznania i zrozumienia czym jest miłość,przede wszystkim miłość do samego siebie, od której wszystko przecież sięzaczyna i od której tak wiele w naszym życiu zależy. Książeczka zawieraopis każdej karty, propozycje rozkładów, afirmacje i sporo pięknych wzruszającychtreści. Dla każdego.

(Obecniedostępne w internetowym sklepie OSIEM)

 

  

KARMA ANGELS wyd. Lo Scarabeo

32 karty z broszurką

Anioły Karmy graficznie bardzoładne - wyciszone, subtelne, w tonacjach przypominających ikony - zapraszajądo spotkania. Polecam tą talię do pracy, do prognozy oraz rozwiązywania najróżniejszychproblemów. Niezbędna do tego będzie książka Pani Heleny Żuk - przedstawiamja poniżej - wyjaśniająca, jak pracować z tymi kartami. Karty można kupićw komplecie razem z książką lub osobno.

 

Helena Żuk "KARMA NA SKRZYDŁACH ANIOŁÓW" wyd.ARGOS 2006

Piękna, mądra książka pisana ciepłymjęzykiem - podobnie jak inne publikacje tej autorki. Zaczyna się od wyjaśnieniaczym jest karma, jaką rolę pełnią Anioły, a następnie wyczerpującoopisuje karta po karcie pokazaną wyżej talię o nazwie Karma Angels. Na końcuznajdują się wzory rozkładów. Jest to niezbędny podręcznik do pracy z tatalią, ponieważ malutki opis dołączony do kart nie wydaje się wystarczającydo tak poważnych tematów. Gorąco polecam! 

 

 

   

Dariusz Cecuda "ANIOŁY KABAŁY" wyd. DOM KSIĘGARSKI EZOTERIC Warszawa 2004

Książka plus 72 Karty

 Karty mądre, dojrzałe, urzekające kolorami!Skuteczne w komunikacji, ponieważ opisy kart są bardzo szczegółowe. Niemniej musze uprzedzić,ze jest to pozycja dla osób nieco zaawansowanych w ezoteryce, a szczególniedla znających choć troszkę Kabałę. Książka zawiera wiele cennychinformacji o Aniołach, Kabale, modlitwach, inwokacjach, medytacjach. Opisuje 72Anioły Kabały wraz z przesłaniem każdego Anioła dla ludzi. 

(Natomiast - UWAGA! - nie ma w książceżadnych rozkładów kart. Trzeba korzystać z własnych pomysłów lub zaczerpnąćpodpowiedź z innej książki. ) 

 

Roland Piotr Kozłowski "ANIOŁY" wyd.Studio Astropsychologii

Książka + 39 kart

Bardzo dobre opracowanie natemat Aniołów i anielskiej wyroczni. Ciekawie opisane karty, sporadawka wiedzy na temat numerologii. Książka godna polecenia! Całośćbyłaby wspaniała, gdyby nie żałosna, brzydka grafika. Szkoda wielka!Anioły na rysunkach nie maja w sobie ciepła, przypominająobszarpanych wygłodzonych bezdomnych... Nie ma w nich światła. Nie przemawiajądo mnie.

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka

Strony internetowe dla firm - szybko i za darmo!