cień anioła
                                                Bóg stworzył cierpienie,
                                                      potem dodał nu skrzydła
                                                          z lekkiego eteru i ciszy.
                                                                  Tak powstały anioły.
..

Anielskie lektury

2012-02-06 15:29:34, komentarzy: 0

Anielskie lektury

 

Podaję szczególnie ciekawe tytułyksiążek na temat Aniołów, aczkolwiek rzecz jasna nie wyczerpuje towszystkich pozycji, które ukazały się na naszym rynku... Ponadtona osobnej stronie przedstawiam Karty Aniołów różnego rodzaju, ponieważ jest ich na rynkuobecnie mnóstwo i nie zawsze wiadomo, co wybrać.

Moja ocena (subiektywna oczywiście) 


- znakomita, polecam!

- bardzo dobra, polecam!

- warto przeczytać

-kontrowersyjna

 

Doreen Virtue "UZDRAWIAJĄCA MOC ARCHANIOŁA RAFAELA"" wyd. Studio Astropsychologii 2010

Cudowna książka, zawierająca opisy działania Archanioła Rafaela i jego uzdrawiającej pomocy w różnych przypadkach dla różnych osób. Ponadto w książce znajdziemy modlitwy skuteczne i pomocne na na wszelkie schorzenia.

Doreen Virtue "ARCHANIOŁOWIE I WNIEBOWSTĄPIENI MISTRZOWIE" wyd. Studio Astropsychologii 2010

Wspaniały przewodnik, który przedstawia szczegółowo Archaniołów oraz Wniebowstąpionych Mistrzów. Zawiera nie tylko opis każdej Postaci, ale też modlitwy oraz obszary, które dana Energia ma pod szczególną pieczą Na końcu książki jest bardzo przydatna ściąga tematyczna, która objaśnia jaki problem jest specjalnością którego Bóstwa lub Archanioła.

Doreen Virtue "UZDRAWIANIE Z ANIOŁAMI" wyd. Studio Astropsychologii 2010

Wspaniały podręcznik do pracy z Aniołami Oprócz modlitw raz instrukcji przywoływania poszczególnych Aniołów i Archaniołów książka zawiera mnóstwo przykładów, jak w różnych sytuacjach życiowych manifestuje sie anielska pomoc. Bardzo pozytywna, ciepła i mądra. Warto do niej wracać, by dotknąć dobrej energii.

Tricia McCannon "ROZMOWY Z ANIOŁAMI" wyd. WENA 2009

Książka, którą na pewno warto przeczytać, ponieważ otwiera nas na nową jakość pracy z Aniołami. Jest piękna opowieścią osoby, która juz jako mała dziewczynka widziała istoty eteryczne. Lektura wciągająca i urzekająca - czyta sie ja jednym tchem. Autorka - bywająca co roku w Polsce na warsztatach - jest znakomitym nauczycielem channelingu i komunikacji z Aniołami. Można spotkać się z nią osobiście i skorzystać z indywidualnej konsultacji.

Doreen Virtue "CUDA ARCHANIOŁA MICHAŁA" wyd. Studio Astropsychologii 2009

Tej książki rekomendować chyba nikomu nie trzeba. Każdy kto odnalazł szczególna więź z Archaniołem Michałem z ogromna przyjemnością poczyta o prawdziwych zdarzeniach będących  doświadczeniem Jego wsparcia. Taka lektura dodaje otuchy, budzi nadzieje, napełnia Światłem. Polecam!

Doreen Virtue "ANIELSKA TERAPIA" wyd. PG Editors

Piękna, ciepła i mądra książka wypełniona wspaniałymi natchnionymi przekazami od naszych skrzydlatych opiekunów. Zaglądam do niej, kiedy szukam odpowiedzi na rożne pytania. Traktuje jak dobra wróżbę, bo losując (otwierając na przypadkowej stronie) dane przesłanie, dostaje wsparcie, podpowiedź i potwierdzenie, ze nie jestem sama, ze są koło mnie Aniołowie... Warto przeczytać. Warto posiadać w swojej biblioteczce.

 

Doreen Virtue "JAK USŁYSZEĆ SWOJE ANIOŁY" wyd. PG Editors

Lektura potrzebna, konieczna wręcz dla każdego, kto chce rozpocząć prace z Aniołami. Autorka w przystępny sposób tłumaczy, jakimi metodami można rozwinąć w sobie umiejętności komunikowania się z Aniołami. Szczególnie jak słyszeć Ich ważny dla nas przekaz. Obowiązkowa w biblioteczce każdego Miłośnika Aniołów.

 

   

Doreen Virtue "DAILY GUIDANCE FROM YOUR ANGELS"wyd. Hay House 1999

44 karty plus broszurka

Kolejne przepiękne karty Doreen Virtue,wykonane elegancko, ze złotym brzegiem talii. Można z nimi pracować za pomocąrozkładów, jak też poprzez wyciagnięcie jednej na dana sytuację czy dzień.Jak nazwa wskazuje sa to karty codziennych sugestii i najlepiej codziennie rano wyciągnąć jedną kartę, aby wiedzieć, na czym skupic uwage w danym dniu. Te karty posiadają obszerny opis pod obrazkiem, nie trzeba zatem korzystać zbroszurki, choć oczywiście zawsze można. Tym bardziej, że polecany przezemnie sklep internetowy OSIEMprzygotował tłumaczenie na język polski. Karty równie mocne i magiczne, jakpozostałe tej autorki. POLECAM!

W sklepie OSIEMjest już  wersjawydana w całości w języku polskim.

(Wydawnictwo Studio Astropsychologii)

 

dr Doreen Virtue "PRZESŁANIA ANIOŁÓW  KAZDEGO  DNIA  INNE" wyd. Studio Astropsychologii 2008

Polecam również przepiękną książkę w identycznej szacie graficznej jak prezentowane wyżej karty. Książka zawiera setki wspaniałych przesłań. Na każdy dzień znajdziemy inna mądrość. Wszystkie słowa są pełne miłości, mądrości i ciepła. Ta książka jest lektura bez wątpienia inspirowana przez Anioły... Każdy dzień zaczynam od otworzenia tej książki i przeczytania wylosowanego przesłania. To sprawia, ze moje dni staja się piękniejsze...

 

 

Doreen Virtue "ANIELSKA  MEDYCYNA" wyd. Studio Astropsychologii2008

Wspaniała inspirująca książka jasnowidzącej pani psycholog na temat pracy z Aniołami. Napisana lekkim barwnym językiem, jest bardziej opowieścią niż typowym poradnikiem. Czytając, poznacie dzieje Atlantydy, kręgu w Stonehenge, dowiecie sie o mocy Reiki i dobroczynnym działaniu słońca. Polecam gorąco!

 

 

Doreen Virtue "KRÓLESTWA  ZIEMSKICH  ANIOŁÓW" wyd. Studio Astropsychologii2007

Jedna z najważniejszych książek w moim życiu. Pozwoliła mi zrozumieć wiele wydarzeń, których doświadczyłam. Jest niezwykła. Choć rzecz jasna nie jest lekturą dla wszystkich. To książka dla tych, którzy czuja się tu na ziemi... trochę dziwnie i obco, jakby nie byli u siebie. Dla tych, których treścią zycia jest pomaganie innym... Dla tych, którzy nade wszystko kochają Anioły lub... zwierzęta...

 

 

Diana Cooper "ANIELSKIE INSPIRACJE" wyd. NewMind2007

Kolejna wspaniała książka znakomitejpsychoterapeutki D. Cooper. (Polecam także jej książkę o Prospericie: TWÓJKLUCZ DO NIEBA) Autorka pisze o Aniołach w sposób ciepły i mądry. Pokazuje,w jaki sposób możemy najprościej łączyć się z Aniołami. Uczy, jak je dostrzegaći jak zauważać ich manifestujące się na ziemi działanie. D. Cooper prowadziwarsztaty pracy z Aniołami.

 

 

Jeanne Ruland  "WIELKA KSIĘGA ANIOŁÓW" wyd. KOS 2003

Znakomita książka, a w niejwszystkie niemal informacje na temat naszych Świetlistych Opiekunów.Obszerny leksykon imion, historia, hierarchie, podziały, systemy,pochodzenie i miejsce w różnych religiach. Ponadto informacje na tematanielskiej magii: rytuały, inwokacje, talizmany. Książka promieniujeŚwiatłem i wspaniała energią! POLECAM!

 

   

Jeanne Ruland, Iris Merlino "ŚWIETLISTA SIŁA ANIOŁOW" wyd. KOS 2004

Tych kart chyba nie trzebaprzedstawiać, są bardzo popularne. Piękne, barwne, przemawiające do głębinaszej duszy. Książka zawiera nie tylko opisy samych kart, ale takżeobszernie opowiada o siłach anielskich, które dana karta reprezentuje.Ponadto przy każdej karcie opis rytuału, który można zastosować wdanym temacie. Napisałabym, ze to najpiękniejsze i najmocniej działającekarty, ale... uważam, ze są one jedynie dla zaawansowanych ezoteryków.Oparte w dużej mierze na naukach Białego Bractwa mogą nie nadawać siędo pracy np. dla katolików. Przekazy mądre i ciepłe, ale takżewymagające wiedzy i zrozumienia, pisane językiem ezoterycznym.

 

 

Rita S. Berkowitz, Deborah S. Romaine"POMOCNE ANIOŁY" wyd. Świat Książki 2007

Najnowsza książka o Aniołachzaskakuje ciepłym tonem, mądrością i pomysłowością. Zachwyca i inspiruje,zachęca do kontaktów z Aniołami, do stworzenia swoich własnychniepowtarzalnych anielskich kart, do poczucia się prawdziwym Aniołem wludzkiej skórze. Jedna z autorek jest malarką i proponuje - obok medytacji -plastyczne zabawy, które zbliżają nas do Aniołów. Polecam!

 

KARMA ANGELS wyd. Lo Scarabeo

32 karty z broszurką

Anioły Karmy graficznie bardzoładne - wyciszone, subtelne, w tonacjach przypominających ikony - zapraszajądo spotkania. Polecam tą talię do pracy, do prognozy oraz rozwiązywania najróżniejszychproblemów. Niezbędna do tego będzie książka Pani Heleny Żuk - przedstawiamja poniżej - wyjaśniająca, jak pracować z tymi kartami. Karty można kupićw komplecie razem z książką lub osobno.

 

Helena Żuk "KARMA NA SKRZYDŁACH ANIOŁÓW" wyd.ARGOS 2006

Piękna, mądra książka pisana ciepłymjęzykiem - podobnie jak inne publikacje tej autorki. Zaczyna się od wyjaśnieniaczym jest karma, jaką rolę pełnią Anioły, a następnie wyczerpującoopisuje karta po karcie pokazaną wyżej talię o nazwie Karma Angels. Na końcuznajdują się wzory rozkładów. Jest to niezbędny podręcznik do pracy z tatalią, ponieważ malutki opis dołączony do kart nie wydaje się wystarczającydo tak poważnych tematów. Gorąco polecam! 

 

Doreen Virtue "101 ANIOŁÓW" wyd. Srudio Astropsychologii

Śliczny kolorowy album na prezent dla kogoś zakochanego w Aniołach.Pięknie wydany. Książka, po którą warto sięgnąć, szczególnie wtedy, kiedy jest nam smutno. Zawiera podstawowe informacje o Aniołach i o tym, jaksię z nimi kontaktować. 

 

 

 

Sophy Burnham "KSIĘGA ANIOŁÓW" wyd. ZYSKi SPÓŁKA 1996

Piękne albumowe wydawnictwo, wktórym jest niemal wszystko o Aniołach: hierarchie, legendy, miejsceAniołów w  różnych wyznaniach, obrazy, wiersze, osobiste doświadczeniai spotkania autorki.

 

 

Veronique Jarry "POZNAJ SWOJEGO ANIOŁA"wyd. FILAR 2002

Tutaj znajdziecie skróconyopis 72 Aniołów Kabały, które opiekują się ludźmi urodzonymi w określonychprzedziałach czasowych. Podobnie jak w astrologii, każdy Anioł dajeswoim podopiecznym, urodzonym w terminie, któremu On patronuje, pewnecechy, zdolności, umiejętności. Byłoby to być może żartobliweopracowanie, gdyby nie fakt, że anielskie przyporządkowanie jestzgodne z przekazami Isabelle Padovani i innych specjalistów. Pisanaprostym językiem jest książką dla tych, dla których zbytskomplikowane są ANIOŁY KABAŁY Dariusza Cecudy.

 

 

Joan Wester Anderson "ANIELSKIE DROGI"wyd. EXTER 1994

Piękne opowieści o doświadczeniachróżnych ludzi, w których zamanifestowała się anielska pomoc.Podobnie jak słynny cykl BALSAM DLA DUSZY, książka ta pomaga przyjaźniejspojrzeć na świat, rozjaśnia nasze życie, napełnia nadzieją, łagodziból... Polecam wszystkim:)

 

 

David Lawson "W KRĘGU ANIOŁÓW" wyd.MEDIUM 2001

Jedna z moich ulubionych książeko Aniołach! Tak naprawdę to przepiękna pozycja o prospericie:pozytywnym myśleniu, afirmacji, medytacji, wizualizacji, wybaczaniu, osiąganiusukcesu. A wszystko przy wsparciu i pomocy Aniołów. 

 

 

Anselm Grun "50 ANIOŁÓW DLA DUSZY" wyd.JEDNOŚĆ 2002

Piękna refleksyjna książka onaszym wnętrzu, naszym rozwoju i wspierających nas CudownychSkrzydlatych Istotach. Książkaprzedstawia Anioły jako Dobre Opiekuńcze Duchy, dzięki którymrozwijamy w sobie najlepsze jakości.

 

 

Anselm Grun "50 ANIOŁÓW NA CAŁY ROK"wyd. JEDNOŚĆ 2005

Kolejna piękna książka, pełnacichej radości i medytacyjnego nastroju. Jednocześnie dotykającaistoty naszego życia. Anioły reprezentują tutaj najlepsze cechycharakteru i najlepsze zachowania, jakie powinien wybierać człowiek,zmagając się z przeciwnościami losu.

 

 

Alexa Kriele "ANIOŁOWIE OSENSIE ZYCIA" wyd. ABA 

Ciekawa pozycja inspirowanaprzez Anioły. Zawiera wiele interesujących przekazów oraz odpowiedzina pytania. Miedzy innymi: jaki jest sens życia? Czy należy karać zawiny? Na czym polega odpowiedzialność polityczna? Jaki sens majachoroby i nieszczęśliwe wypadki. Autorka uważana jest w swoim krajuza "tłumaczkę Aniołów". 

 

 

Eileen E. Freeman "WYBRANI PRZEZ ANIOŁY"wyd. LIMBUS 1994

Jedna z pierwszych w językupolskim książek słynnej "tropicielki Aniołów". LIMBUSwydał także jej inną pozycję: "Uzdrowieni przez Anioły".Obie warte przeczytania.

 

 

David Connolly "W POSZUKIWANIU ANIOŁÓW"wyd. LIMBUS 1994

 Kolejne maleńkiekompendium wiedzy o Aniołach. Dziś już pewnie archiwalne i trudne dokupienia. Niemniej bardzo ciekawe i warte przeczytania.

 

 

Julia M. Bush "MOJESPOTKANIA Z ANIOŁEM  wyd. LIMBUS

Opowieść autorki o jejosobistym doświadczeniu, spotkaniu i rozmowach z Aniołem, któremu naimię Hammal... Hmmm....

 

 

Andrzej Piotr Załęski "ANIOŁY ŻYCIA"wyd. Ars Scripti-2 2003

Próba odpowiedzi na pytaniekim są Anioły i jaką rolę pełnią w naszym życiu. Średnio udana,niepełna i jakby pozbawiona głębi. Ilustracje także pozostawiająwiele do życzenia...

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka

Strony internetowe dla firm - szybko i za darmo!