cień anioła
                                                Bóg stworzył cierpienie,
                                                      potem dodał nu skrzydła
                                                          z lekkiego eteru i ciszy.
                                                                  Tak powstały anioły.
..

¤ ¤ ------- Maryjo, Królowo Aniołów i św Ojciec Pio ------- ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ -------

2012-10-03 17:29:29, komentarzy: 1

¤ ¤ ------- Maryjo, Królowo Aniołów i św Ojciec Pio ------- ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ -------


Ojciec Pio 3PADRE PIO 3
"Dzisiaj niech mieszkańcy nieba i ziemi być zjednoczona, niech radość Aniołów i mężczyzn za jeden, niech każdy język radują i śpiewają Zdrowaś do Matki Bożej".

------ Z roku liturgicznego, Święto Wniebowzięcia

Sam pomysł pisania na Ojca Pio nie wspominając o jego droga matko, Matka Boska, jest zupełnie wykluczone. I niewątpliwie fakt, że Ojciec Pio pomógł Anioły dużo w jego kapłańskiej posługi, musi być spowodowane w dużym stopniu do Madonny. On sam powiedział: "Och, Mary, najsłodsza Matko kapłanów, pośredniczką i zarządczyni wszystkich łask, modlę się do Ciebie z głębi serca ..." Od tych słów, możemy zobaczyć, że nawet Aniołowie przeprowadzone wiele zamówień podane do nich, aby uzyskać wiele łask dla ludzi, nie mogli zrobić tego w ogóle bez zgody "Królowej Aniołów", który posiada władzę nad nimi. Ojciec Pio powiedział także: "Matka Boża nigdy nie odmawia mi łaski poprzez odmawianie różańca". Ale najważniejsza obserwacja tutaj jest to, że chociaż te Anioły pracował tak cudownie dobrze dla Ojca Pio, byli pod władzą ich "Królowej", bez których zgody nie mogą zrobić nic.

Byłoby przesadą powiedzieć, że synowskie oddanie Ojca Pio i miłość do Matki Najświętszej nie znała granic. On nigdy nie był widziany bez Różańcem w ręku, jak powiedział: "Modlitwa jest kluczem, który otwiera serce Boga", tak było przez jego modlitwy i jego przywiązanie szczególności do Naszej Błogosławionej Matki, że otrzymał, dla innych tak wiele łask. W celu przeprowadzenia tych błogosławieństw, był wspomagany przez Aniołów.

Łącznie suma, za tych wszystkich wspaniałych darów Ojca Pio, jego niezwykła poradnictwa dusz, jego dar bilokacji i jego koleżeństwa z Aniołami, była Maryja, którzy pielęgnowali go jak matka dziecko, nawet do tego stopnia, że po tym jak został pobity przez diabłów jedną noc w swoim pokoju, Ona przyszła i umieścić poduszkę pod głowę, by ulżyć jego cierpieniom nieco. Przejdźmy teraz cytat z serii książek: "Miasto Boga" (Coronation), i zobaczyć, jaką pozycję Maryi jest wśród tych niebieskich duchów. Zaczyna się od wizyty Archanioła Gabriela do niej, informując jej o nadchodzącym wyjazdem z ziemskiego życia: "święty książę (Archanioł Gabriel) zszedł z resztą do Wieczernika w Jerozolimie i wszedł do kaplicy wielkiej Bożej, gdzie Znaleźli ją plackiem na ziemi w formie krzyża, prosząc o łaskę dla grzeszników. Lecz na dźwięk ich muzyki i postrzegania ich przedstawienia, Podniosła się na kolana, aby usłyszeć komunikat i okazywać szacunek dla ambasadora Nieba . i jego towarzyszy, którzy w szatach białych i promienny otaczał ją z radością i czcią cudowny Wszystkie z nich wyposażone są w koronach i palmy w ręku, każdy z inną, ale wszystkie z nich reprezentowali różne premie i korzyści nieocenioną . piękno i wartość, które zostaną przyznane ich wielkiej Królowej i Pani Gabriel pozdrowił Ją z Ave Maria, i dodano do niego: "Nasz Cesarzowa i Lady, Wszechmocny i święte świętych wysyła nas z Jego niebiańskiego sądu ogłosić w Tobie Jego imię najbardziej happy end twego pielgrzymowania i wygnania na ziemi w śmiertelnym życiu. Wkrótce, O Pani, jest to, że zbliża się dzień i godzinę, w której, według twoich pragnień tęsknoty, Ty będziesz przechodzą przez naturalną śmierć z posiadaniem wieczne i nieśmiertelnego życia, które czeka na Ciebie w chwale i na prawicy Twego Boskiego Syna, Boga naszego. Dokładnie trzy lata od dziś Ty będziesz być podjęte i otrzymane w wiecznej radości Pana, w którym wszyscy jego mieszkańcy czekają Cię, tęsknota w Twojej obecności. "

"Najświętsza Maryja usłyszała tę wiadomość z niewypowiedzianą jubileuszu jej najczystszej i najbardziej kochający ducha, i pokłony się drugi raz na ziemi, a ona odpowiedziała w tych samych słów, jak na wcieleniu Słowa:" Ecce Ancilla Domini, fiat mihi secundum verbum tuum ". ------ "Oto ja służebnica Pańska, czy to zrobić według twego słowa". Potem zapytała, świętych aniołów i ministrów Najwyższego, aby pomóc jej dziękować za tą wiadomością powitalną i radosny. Błogosławiona Matka przemian z serafinów i innych aniołów, śpiewali odpowiedzi o pieśni, która trwała dwie godziny. Chociaż ich charakter i nadprzyrodzonych darów anielskie duchy są tak subtelne, mądre i dobre, były jednak celował w to wszystko przez ich Królową i Panią, jako wasale są przez ich suwerenne, bo w Niej, łaska i mądrość obfitował jak w Nauczyciela, w nich, tylko jak w uczniów.

Skończywszy tę pieśń, upokarzającej sama na nowo, ona pobierana nadprzyrodzonych stworzeń błagamy Pana, aby przygotować ją dla przejścia od śmiertelnika do życia wiecznego, i zwrócenia wszystkich innych aniołów i świętych w Niebie, aby się modlić za tę samą rzecz. Zaproponowali posłuszeństwa we wszystkim, i tym samym Saint Gabriel wziął urlop i wrócił z wszystkimi jego firmy do nieba Empirejskich.
"... Po złożeniu Najświętszej Maryi na tym tronie wzniosłej i supereminent Pan zadeklarował dworzan nieba wszystkie przywileje Ona powinna cieszyć się z tytułu tego uczestnictwa w Jego majestatu. Osoby Wiecznego Ojca, jako pierwsze zasadą wszystkich rzeczy, mówi do aniołów i świętych, rzekł do nich: "Nasza córka Mary, został wybrany zgodnie z naszymi przyjemności z pośród wszystkich stworzeń, nie pierwszy, który zachwyci nas, a kto spadł z tytułu i pozycji true Córka, jak nam dał jej w naszym Boskiego umysłu, ona ma prawo do naszego panowania, który będziemy rozpoznawać przez wieńczącą ją za słuszną i peerless Bożej i suwerenny ". Słowo wcielone, powiedział:" Do mojej Matki prawdziwy i naturalny należą wszystkie stworzenia, które stworzone i odkupione przez Mnie i wszystkich rzeczy, na które jestem Królem. Ona też musi być uzasadnione i najwyższą Królową ". Duch Święty powiedział: "Ponieważ ona nazywa mój umiłowany i wybrany partnerką, ona zasługuje na koronę królowej na całą wieczność."

"Po to powiedział, że trzy Osoby Boskie umieszczone na głowie Najświętszej Maryi korony takiego nowym blasku i wartości, jak zaobserwowano, ani przed ani po żadnym zwykłe istoty. Jednocześnie głos zabrzmiał z tronem, mówiąc: "Mój umiłowany, wybrany spośród stworzeń, nasze królestwo jest twoje, ty będziesz Lady Sovereign i serafinów, wszystkich posługujących duchów, aniołów i całego wszechświata stworzeń ..."

 
W sumie był to dzień świąteczny i wyprodukowała nową przypadkowemu chwałę w niebiosach. Ci, którzy brali udział w nim były zwłaszcza jej najbardziej szczęśliwy małżonek Saint Joseph, Saint Joachim i Anna i wszystkich innych krewnych królowej, wraz z tysiącem Aniołów baczności. . . "

Pozwól nam zakończyć ten hołd naszej Błogosławionej Matki, ze słowami naszego drogiego Ojca Pio, gdy mówił o Matce Bożej, powiedział: "Niech Maryja wypełnić swoje serce z kwiatów i woń cnót zawsze świeże, i umieścić swoją matczyną dłoń na Twoja głowa. zawsze trzymać blisko swojego Matki Bożej, bo jest morze, które muszą być skrzyżowane, aby dotrzeć do brzegów wiecznej wspaniałości w królestwie Świtu ".

SONG OF THE ANGELS

« powrót

Dodaj nowy komentarz

  • Święta Anna Zawsze Dziewica 14:17, 15 kwietnia 2017

    Ale spedalone.

    Odpowiedz

Wyszukiwarka

Strony internetowe dla firm - szybko i za darmo!